Brak pomysłu na Dzień Ojca? Prezentujemy gotowce!


Dla taty pasjonata przyrody i zapalonego poszukiwacza grzybów. Oczywiście, nie może być inaczej –
ZESTAW GRZYBIARZA!
W jego skład wchodzi: praktyczny nożyk z pędzelkiem do oczyszczenia leśnego znaleziska, a żeby i nie trzeba było szukać daleko scyzoryka, ma on uchwyt, za który można go przyczepić do spodni. Kilogramy zebranych skarbów tata poniesie w pojemnej torbie, a żeby nasz rodzic był ochroniony przed słońcem i niechcianymi podróżnikami na gapę, jest i kapelusz.

Dla smakosza, który lubi wrzucić coś na ruszt w ofercie znajdziecie gadżety dla faceta gotującego. Na przykład
wielofunkcyjny fartuszek lub cały zestaw pomocniczy do organizacji grilla, a w nim: fartuszek, kubek i oczywiście otwieracz do butelki chłodnego piwka w upalne czerwcowe dni. Taki zestaw to dobry pomysł dla taty, który lubi być szefem… kuchni.

Dla innych smakoszy przygotowaliśmy zestawy do wina, whisky i piwa. Są one stworzone dla prawdziwych koneserów. Oprócz oczywiście kieliszka, szklanki czy kufla mają coś ekstra. W opcji dla fana złocistego trunku - whisky, dodatkowo są chłodzące kostki kamienie, do kufla na piwo załączamy nieoczywisty otwieracz, a dla miłośnika wina korkociąg, nożyk, nalewak i stoper.

Jeśli Twój tata jest po prostu geniuszem, to nic innego nie pozostało jak mu to tylko powiedzieć!

Każdy zestaw opakowany jest w gotową paczkę z tematyczną dedykacją. Zachęcamy także do odwiedzenia kategorii na tę okazję i tworzenia własnych kompozycji. Wierzymy, że każdy tata doceni gest!