Dzień Kobiet tuż, tuż... Podajemy parę nieoczywistych prezentów i luźnych skojarzeń na tę okazję. Poniżej lista kilku kobiet na dzień kobiet :)

Kto wie wszystko?

Każdy słyszał, że kobiety wiedzą wszystko i mają zawsze rację. Jednak kto tak na prawdę wie wszystko?
Oczywiście Hermiona Granger! Brelok z jej postacią wydawałby się znakomitym prezentem dla "kujonki" i osoby zapalonej do pochłaniania wiedzy. Kto jednak dobrze zna książkową czy filmową Hermionę, ten wie, że kochamy ją nie tylko za encyklopedyczną wiedzę, w której jest mistrzynią, ale przede wszystkim za jej szczerą przyjaźń, empatię i odwagę. Dlatego taki mały gadżet to fajny prezent dla prawdziwej przyjaciółki, a jednocześnie fanki tej serii fantasy. Jeśli ona też jest czasem kompendium wiedzy, to jest to chyba wybór idealny.

Natomiast, po kim nigdy nie wiadomo, co tak na prawdę wie i jednocześnie jest mistrzynią poker face'a?
Nie, nie Twoja szefowa, to Mona Lisa :) Tak na poważnie, kolejny opisywany gadżet jest super prezentem dla osób cierpliwych, dokładnych oraz takich, które potraktują go jako hobby, a nie karę. To zestaw do malowania po numerkach, czyli rodzaj dużej kolorowanki, o jeszcze większej satysfakcji po jej ukończeniu.

Z serii prezentów mniej zobowiązujących przygotowaliśmy coś dla prawdziwych słodziaków. Mało kto tak rozczula jak myszka Minnie, ale zapewne znacie kogoś takiego, kto odzwierciedla ją w realnym życiu. Zestaw do pisania "minnie" nadaje się dla wielu słodkich osób, zarówno młodych, jak też może być śmiesznym podarunkiem dla nieco starszych, poważnych biznesswoman. Wypić kawę i poczuć się na chwilę słodko w biurze można także z adekwatnego do zestawu kubka. Jesteśmy pewni, że myszka Disneya znajduje swoich wielbicieli w wielu kategoriach wiekowych.

Jeśli jednak bycie słodkim totalnie do Ciebie nie przemawia. Bardziej utożsamiasz się z kimś szalonym i nieprzewidywalnym, to nikt tak nie pasuje do tej roli, jak Harley Quinn. Kubek dla fanek produkcji Marvela nadaje się do picia napojów wyskokowych, zwykłych, jak i uspokajających, co może byłoby lepszym wyborem z racji Twojego charakteru. Tak jak postać Harley, nie jest to taki nudny kubek, bo po zaparzeniu w nim melisy zmieni on grafikę, gdyż posiada opcję termoaktywną, to znaczy zmienia się wraz z rosnącą temperaturą.

Za co można podziwiać Cruellę?

Jeśli skala Twojej szaloności wciąż nie została przekroczona to mamy jeszcze kogoś na koniec. Oczywiście ciężko w pełni utożsamiać się z tą postacią, a przede wszystkim nie należy jej naśladować, ani pochwalać występków. Jednak mimo czarnego charakteru Cruelli De Mon, z pewnością nie można odmówić ogromnej wytrwałości w dążeniu do celu i zwariowanej osobowości. Jeśli znacie jakichś modowych freak'ów lub wielbicieli mocnego, władczego temperamentu Cruelli, to szklanka właśnie dla nich.

Tak jak pisaliśmy na początku, wszystkie zawarte treści to tylko luźne skojarzenia, a wybór prezentu wciąż należy do Was :)