Nastąpił czas wakacji, a pogoda jak zwykle nie rozpieszcza. Chyba już każdy poznał to uczucie, kiedy zakłada krótkie spodenki po to, by za chwilę nałożyć kurtkę. Taki mamy klimat!

Ponieważ pewnie większość z Was spędzi swój urlop nie wyjeżdżając z kraju, przygotowaliśmy też opcje na okoliczność częstego lub niespodziewanego deszczu.
Fajny parasol odwrotnie otwierany i składany to właśnie taka opcja! Jego mechanizm powstał nie tylko dla designerskiego wyglądu, ale też by przy jego składaniu nie ochlapać się wodą. Część zewnętrzna, na którą kropi deszcz zamykana jest do wewnątrz parasola przy złożeniu. Część wewnętrzna, która przy złożeniu jest na zewnątrz, to ta właśnie designerska. Do wyboru jest kilka wzorów: liście, niebo, galaktyka, gazeta czy po prostu klasyczna czerń. Ta warstwa posiada też maleńkie otwory pozwalające odparować wilgoć.

Kiedy po deszczu wyjrzy słońce i chcemy już szybciutko skorzystać z chwili na opalanie i rozłożyć kocyk to praktycznym gadżetem na tą okoliczność jest mata szybkoschnąca. Dla tych, którzy nie lubią marnować czasu mamy dobrą informację. Można położyć ją też na wilgotnym podłożu, ponieważ materiał nie chłonie wody. Dostępna jest w kilku pysznych wzorach: arbuz, donut, hamburger, kiwi, limonka i ciastko. Musicie pamiętać, że jest ona cieniutka, więc jest to opcja na szybkie posiedzenie.

Co na upalne lato?

Załóżmy jednak optymistyczną, czyli słoneczną wersję tych wakacji. Miejmy nadzieję, że większość dni właśnie taka będzie. Dlatego kolejne trzy gadżety będą przydatne w upalne dni. Jak na zewnątrz jest gorąco to oczywiście nie możemy przejść obojętnie obok lodów. Prezentujemy gadżet, którym można zaimponować nie tylko dzieciom, ale i dorosłym na imprezie w ogródku. To zestaw do robienia lodów tajskich. Obsługa jest bardzo prosta, dla różnych użytkowników, niezależnie od zaawansowania wiekiem. Zestaw zawiera szpachelkę, łyżkę do nakładania, 6 foremek do lodów i łyżeczkę do sorbetów lub shake’ów. Przepisy oraz upodobania smakowe pozostawiamy Waszej wyobraźni.

Żeby z imprezy dorosłych w ogródku wrócić jeszcze o własnych siłach mamy specjalny gadżet dla zapominalskich. Otwieracz gadająco-liczący pomoże nam nie tylko zachować szczególną czujność, ale i powie kiedy skończyć. To fajny produkt, idealny dla ludzi, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą lub oryginalny prezent dla tych, rozpoczynających dopiero legalną przygodę z napojami wyskokowymi.

Żeby czuć się bezpiecznie i stylowo nad wodą mamy dla Was na koniec ładny materac. Jest on 190 centymetrowym ananasem! Także trudno go nie zauważyć, nawet pomimo ogrodzenia z parawanu. Pamiętajmy jednak, aby nie łączyć napoi wyskokowych z wodnym szaleństwem. Poza tą jedną uwagą mamy już ostatnią: korzystajcie z urlopu!

Tak zamykamy w tym miejscu naszą krótką listę gadżetów letnich, ale dla Was jest ona wciąż otwarta i dostępna pod linkiem » SUMMER PARTY