Każdy zna kogoś takiego. Kto po prostu będzie grać w grę. Kto mówi, że przyjdzie "zaraz", ale tak na prawdę level sam się nie wbije. Właśnie dla takich maniaków poniższe gadżety będą trafionym prezentem.

Wiadomo, że czasem ciężko zapauzować i nie ma czasu nawet na podstawowe potrzeby fizjologiczne. Jednak każdy szanujący się gracz po kilkunastu godzinach rozgrywek musi sobie zjeść, by mieć siłe na kolejne. W odpowiednich naczyniach szybkie posiłki będą smakować lepiej, a i przypomną że gra się jeszcze nie skończyła. W naszej ofercie znajdziecie pasujące do siebie: miskę i kubek. Będą idealne dla sympatyków playstation. Zostały zrobione na wzór padów do konsoli, które jednocześnie są uchwytami.

Dla zwolenników PC też mamy coś praktycznego. Kiedy taktyka idzie nie do końca po naszej myśli, czasem mamy ochotę wyrzucić monitor. Na ratunek dla Waszego nietaniego sprzętu mamy całkiem nie drogą poduszkę antystresową. Jest ona w kształcie entera, który można uderzać bez ograniczeń, zamiast w ten ważniejszy. Gdy te czynności nas zmęczą produkt może stać się zwykłą poduszką.

Dla graczy specyficznych i rzadkich, czyli tych wychodzących z domu mamy fajny brelok do kluczy. Choć nie jest to obowiązek, by go nosić akurat przy nich. Nadaje się do wielu miejsc i na wiele okazji, a już zdecydowanie pasuje do gamera.

Dla grających w dzień i w nocy oferujemy małą pomoc w postaci lampki z minecrafta. Może nie jest to światło dzienne, ale komu to potrzebne?

Życzymy Wam samych udanych rozgrywek, ale i czasem wylogowania się do życia.