Wszystkie dzieci nasze są! No i wszystkie powinny dostać coś fajnego na Dzień Dziecka. Oczywiście skala fajności dla każdego jest inna, dlatego przygotowaliśmy kilka różnorodnych propozycji.

Dla małego odkrywcy z zadatkami na naukowca proponujemy z naszej oferty zestaw
"dinozaur DNA". To fajna zabawka edukacyjna, która pozwala prowadzić własne wykopaliska. Dzięki specjalnej aplikacji można zobaczyć swoje osiągnięcie i podzielić się nim w mediach społecznościowych! Marka KidzLabs także proponuje w swoich produktach fajne naukowe możliwości, które połączone są z zabawą. W naszym sklepie znajdziecie od nich zestawy do badania anatomii ludzkiego ciała.

Jeśli masz w domu odkrywcę innego rodzaju lub zapalonego skauta z pasją do wycieczek na pewno sprawdzi się mapa podróżnika. To fajna propozycja dla starszych dzieci, a także dla Was - dorosłych. Możecie wspólnie zwiedzać nowe miejsca i zdrapywać coraz większą część mapy. Jak uda Wam się zdrapać całą, na prawdę zazdrościmy!

A może zrobisz podróż w przeszłość i przypomnisz sobie, a dziecku zaprezentujesz znaną kiedyś zabawkę "łowienie rybek"? Tą prostą grę znał każdy, niewykluczone, że będzie ona fajną alternatywą dla dzisiejszych gierek smartfonowych. Czy może Wasza podróż będzie, aż do odległej galaktyki i wybierzesz dla dziecka coś z oferty gadżetów star wars? Te produkty to nie lada gratka dla wielkich fanów gwiezdnej opowieści.

Pasjonaci innych przygód też dostaną tutaj coś dla siebie. Z okazji Dnia Dziecka dla małego fana historii o Harrym Potterze na pewno odpowiednim prezentem będzie kubek Hedwiga, a dla tych co lubią sławne komiksy Marvela znajdzie się brelok do kluczy Iron man lub inne gadżety z serii.

Z bardziej przyziemnych podarunków mamy domek dla lalek, misie do pomalowania i przytulania - by Twoje dziecko miało kogo uściskać, gdy akurat jego najlepszego rodzica na Świecie nie będzie w pobliżu.